Kosmetika | Praha 5, Praha 6, HAIR STUDIO MARIE
 
  • Olaplex – novinka v barvení a melírování
  • Dermabraze, neinvazivní kosmetické přístrojové ošetření
  • Kosmetika Alcina a kosmetika Ericson Laboratoire
  • Přečtěte si klientské recenze!
  • Přístrojová medicinální pedikúra
  • Moderní dámské a pánské střihy dle posledních trendů
  • Prodlužování řas,
norkové řasy - NOVINKA

Kosmetika, kosmetické ošetření

Vdechněte Vaší pleti novou chuť do života!

Kosmetika silnější než příroda, kosmetické salóny HAIR STUDIO MARIE v Praze

Unavená pleť s nečistými póry určitě nikomu nedodá pocit spokojenosti ani sebevědomí. O pokožku je třeba pravidelně a správně dbát. Kvalitní kosmetika nepečuje pouze o vzhled, ale také o celkové zdraví pleti. Pomocí kosmetického ošetření v našich salónech můžete udržovat stav Vaší pokožky v perfektní kondici. Na kosmetiku do salónu se doporučuje chodit jednou měsíčně, aby pleť byla stále zdravásvěží.

Pro kosmetické ošetření v našich salónech používáme profesionální kosmetiku Alcina a exkluzivní francouzskou kosmetiku Ericson Laboratoire. Před ošetřením kosmetička nejprve zjistí jaký je stav Vaší pleti. Pokožku pečlivě hloubkově vyčistí, promasíruje a použije vhodnou ošetřující kosmetiku odpovídající typu pleti. Následně Vám doporučí správný způsob péče pro domácí kosmetické ošetření, aby pokožka neztratila každodenní svěžest a rozjasněnost.

Kosmetika Praha 5

Kosmetika Praha 6

Poradenství pro zdravou pleť

Kosmetické ošetření - Kvalitní kosmetika - Relaxace - Kompletní péče

Základem zdravé pleti není jen používání kvalitní kosmetiky, dokonalé čištění pokožky ráno a večer, ale také správné stravování či pravidelný pitný režim. Proto i ke každodennímu životnímu stylu získáte od našich kosmetiček maximum užitečných informací. Poradí Vám například, jaké potraviny zařadit nebo naopak ubrat z jídelníčku, aby si Vaše pleť stále udržovala skvělý vzhled.

Neméně důležitá je pravidelná relaxace. Odpočinek pleť ochraňuje před povadlostí a napomáhá proti stárnutí a předčasné tvorbě vrásek. Naše kosmetické salóny v Praze na Smíchově či v Dejvicích poskytují celou řadu příjemných a uvolňujících zážitků, od klasických masáží až po zkrášlující celotělové procedury. V salónech krásy HAIR STUDIO MARIE tak můžete pravidelné kosmetické ošetření a relaxaci skloubit v jeden prospěch, kterým je udržení zdravé pokožky.

Kosmetika Smíchov

Kosmetika Dejvice

Kosmetika a líčení - denní, večerní, svatební a společenské líčení

Dokonalý a rafinovaný make-up jako Vaše druhé Já

Důležitou součástí našich kosmetických služeb je profesionální líčení, které individuálně zvýrazní ženskou krásu. Správně provedený make-up skryje drobné nedostatky a podtrhne Váš půvab. Samozřejmě provádíme denní a večerní líčení a dále líčení pro různé zvláštní příležitosti - svatebníspolečenské líčení. Dále nabízíme celkové proměny vizáže včetně rafinovaného líčení.

Před líčením kosmetička nejprve vybere make-up ideální pro Váš typ pokožky. Individuální výběr typologie barev líčení ke konkrétní pleti je velmi důležitý. V nesprávně zvolených barvách můžeme vypadat starší nebo unaveně. Nejde ovšem pouze o vybrání pravého odstínu, ale také o další účinky zvoleného make-upu. Ten může působit zároveň jako hydratační krém, matující pudr nebo ochranný balzám proti akné. Ve dne volíme líčení střídmější a přirozenější, pro večerní akci naopak zvolíme líčení výrazné a elegantní. U společenského líčení je důležitý výběr stylu a celkové sladění barevných tónů včetně doplňků.


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK