Partneři | Praha 5, Praha 6, HAIR STUDIO MARIE
 

Zajímavé odkazy, naše weby a partneři

Depilace - o depilačních metodách na našem novém webu

Depilace Praha 5 a 6Na našich nových internetových mikrostránkách Depilace Praha se dozvíte nejdůležitější odborné informace o dvou tradičních depilačních metodách. V našich kosmetických salónech úspěšně využíváme depilaci teplým voskem. Je vhodná pro větší části těla jako jsou ruce a nohy.
Máte-li citlivou pleť trpící ekzémy pak vsaďte na depilaci cukrovou pastou, která je hypoalergenní. Oceníte ji také v případech, když má Vaše kůže sklony k nepříjemnému zarůstání chloupků. Pro krásnou pokožku doporučujeme na depilaci docházet pravidelně jednou za 3 - 4 týdny.


Prodlužování řas - web o krásných řasách

Prodlužování řasVšem ženám, které touží po krásných a svůdných řasách doporučujeme navštívit náš web o prodlužování řas »
Na stránkách najdete podrobné informace o jednotlivých metodách prodlužování a představení dvou estetických lídrů v prodlužování řas, kterými jsou prestižní globální značky Luxus Lashes a B-Lashes.
Dále Vám web nabídne krátký pohled do nedávné historie prodlužování a další zajímavosti. Ženy se také zpravidla hodně zajímají o časté Otázky a odpovědi k problematice prodlužování řas v kosmetickém salónu.


Kadeřnictví Dejvice - představujeme náš salón v Praze 6

Naše kadeřnictví v Dejvicích poskytuje kompletní kadeřnické a kosmetické služby. V salónu nedaleko Vítězného náměstí v Praze 6 naleznete kosmetiku, pánské, dětské a dámské kadeřnictví. Kadeřnictví HAIR STUDIO MARIE v Dejvicích je Schwarzkopf Professional Partner.


Pedikúra - vše o péči o nohy a nehty

Pedikúra PrahaProfesionální pedikúra - péče o nohy a nehty patří mezi estetické služby jejichž rozsah neustále rozšiřujeme. Vzhledem k široké nabídce poskytovaných pedikérských ošetření, jsme pro Vás připravili internetové stránky, kde se můžete dozvědět vše o pedikúře »

Na webu naleznete podrobnější informace o jednotlivých metodách pedikúry, různé zajímavosti a také doporučení, jak správně pečovat o nohy a nehty. Vstupte do světa zdravých, krásných a svůdných nohou!


Kadeřnictví Smíchov - představujeme náš salón v Praze 5

Značkový kadeřnický salón na Smíchově

Dámské stylové kadeřnictví, kde ženám opravdu rozumíme. Profesionální pánské kadeřnictví nejenom pro moderní muže. Dětské kadeřnictví pro holky, pro kluky - pro Vaše děti. Náš kadeřnický salón najdete na Smíchově, v ulici Elišky Peškové 586/14 - v centru Prahy 5 u Náměstí Kinských.

Kosmetický salón krásy na Smíchově

Odhoďte starosti všedního dne a přijďte k nám na Smíchov za krásou a odpočinkem. Jen pravidelná manikúra a pedikúra zaručí, že Vaše nehty budou pevné, zdravé a krásné. Dokonalá pleť, perfektní vzhled, to je kosmetické ošetření v našem salónu krásy na Smíchově.


Chytrý Marketing - Reklama na internetu

Společnost Chytrý Marketing se specializuje na propagaci firem na internetu včetně kadeřnických salónů. Naše internetové katalogy využívají kadeřnické salóny pro prezentaci v oboru kadeřnictví. Propagují zde své služby a slevové nabídky. Zaměřujeme se nejen na lokality Praha 5 a Praha 6.


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK