Dětské kadeřnictví | Praha 5, Praha 6, HAIR STUDIO MARIE
 
  • Olaplex – novinka v barvení a melírování
  • Dermabraze, neinvazivní kosmetické přístrojové ošetření
  • Kosmetika Alcina a kosmetika Ericson Laboratoire
  • Přečtěte si klientské recenze!
  • Přístrojová medicinální pedikúra
  • Moderní dámské a pánské střihy dle posledních trendů
  • Prodlužování řas,
norkové řasy - NOVINKA

Dětské kadeřnictví


VÁŽENÉ KLIENTKY A KLIENTI,

VZHLEDEM K PŘÍSNÝM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S COVID-19, NEPŘIJÍMÁME AŽ DO ODVOLÁNÍ OBJEDNÁVKY DĚTSKÝCH STŘIHŮ DO 12 LET.


HAIR STUDIO MARIE - pohodové dětské kadeřnictví

Kadeřnictví pro holky, pro kluky - pro děti každého věku

Naše dětské kadeřnictví v Praze na Smíchově a v Dejvicích nabízí stříhání dětí všech věkových kategorií. Stříháme nejmenší děti od jejich prvních vlásků až po slečny a mladé muže ve věku teenagerů. Snažíme se všem dětem vytvořit příjemné prostředí pro jejich dobrý pocit ze stříhání a návštěvy dětského kadeřnictví. Naše kadeřnice mají dlouholeté zkušenosti se stříháním dětí a vědí jak k malým zákazníkům správně individuálně přistupovat.

V dětském kadeřnictví vytváříme klasické i moderní dětské účesy podle aktuálních trendů v dětské módě. Nabízíme dětské střihy a účesy pro mimořádné příležitosti. Poskytujeme odborné poradenství, jak správně pečovat o vlasy dětí.

Dětské kadeřnictví Smíchov

Dětské kadeřnictví Dejvice

Správným směrem už od prvních vlásků

Mýty a pověry o stříhání dětských vlásků

První stříhání vlásků bývá doprovázeno různými pověrami. V českých rodinách se po generace dodržoval zvyk, že je třeba 1. stříhání odložit na co nejdéle, neboť: Čím delší 1. vlásky - tím delší život. A jiné rčení zase zní: Vlasy se musí stříhat často, aby hodně rostly.

Pověra o častém stříhání se někdy traduje mezi rodiči. Pro krásné vlásky jsou miminka stříhána dohola a větší holčičky tzv. na kluka. Nejedna dívka potom trpí, když od okolí slýchává: Ty jsi ale hezký chlapeček. Jde ovšem skutečně pouze o pověru. Kvalita vlasů je dána geneticky a časté stříhání dítěti k bujné kštici nijak nepomůže. Ale i u dětí lze vlásky posílit jemnými šampóny a správnou péčí.


Jak probíhá návštěva našeho dětského kadeřnictví?

V pohodovém dětském kadeřnictví stříhání přece nebolí

Vidíte-li, že Vaše dítko potřebuje ostříhat, netrapte se stříháním vlásků doma. Přijďte bez obav do našeho kadeřnictví na Smíchov nebo do Dejvic. Stříhání v pohodovém dětském kadeřnictví není traumatický ani uplakaný zážitek.

Víme, jak správně s dětmi jednat. Naše kadeřnice mají dostatek zkušeností s dětskými zákazníky. S dětmi si povídáme a všechno jim vysvětlíme. Pokud je dítě přesto nesvé, můžete si jej posadit na klín, aby bylo během stříhání klidnější.


Příprava před návštěvou dětského kadeřnictví

Po 1. stříhání si odnesete pramínek vlasů na památku

Před prvním stříháním doporučujeme vzít Vaší ratolest do našeho kadeřnictví pouze na prohlídku. Dítě se tak dobře seznámí s prostředím a prohlédne si všechny používané nástroje. Skvělé cvičení je zahrát si doma na dětské kadeřnictví a ostříhat třeba panenku nebo petržel. Pro větší děti nabízíme širokou škálu zajímavých a veselých účesů, které udělají z holčiček princezny a z chlapečků rytíře nebo slavné fotbalisty.


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK