Kadeřnictví, kosmetika | Praha 5, Praha 6, HAIR STUDIO MARIE

Pracovní nabídka v HAIR STUDIO MARIE! Do našeho BEAUTY týmu v salónu krásy HSM v Dejvicích v Praze 6 právě hledáme KOSMETIČKU a KADEŘNICI / KADEŘNÍKA. Máte-li zájem VOLEJTE: 724 501 233 - Dozvědět se více »

F I
  • Olaplex – novinka v barvení a melírování
  • Dermabraze, neinvazivní kosmetické přístrojové ošetření
  • Kosmetika Alcina a kosmetika Ericson Laboratoire
  • Přečtěte si klientské recenze!
  • Přístrojová medicinální pedikúra
  • Moderní dámské a pánské střihy dle posledních trendů
  • Prodlužování řas,
norkové řasy - NOVINKA

Masáže

Klasické masáže zad, aroma či baňkové

Kam v Praze zajít na masáž:
Praha 5 - Smíchov nebo Praha 6 - Dejvice


Trápí Vás bolesti zad, hlavy, šíje nebo krční páteře?

Masáže PrahaVyzkoušejte masáže v salónech HAIR STUDIO MARIE! Zbavíme Vás bolesti, načerpáte novou energii, budete opět svěží a v dobré formě. Díky jedinečným účinkům a blahodárnému vlivu na tělesnou i duševní kondici jsou naše masáže vyhledávanou relaxací.

Nabídka masáží v HAIR STUDIO MARIE:


Klasické masáže

Účinná pomoc při bolestech zad, kloubů a svalů

Klasické masáže se zpravidla aplikují při potížích s pohybovým aparátem. Zejména při akutních nebo chronických bolestech páteře, kloubů a svalů. Mezi pozitivní účinky klasických masáží patří prokrvení tkání, zklidnění napětí a uvolnění. Masáž podporuje činnost lymfatického systému, zlepšuje jeho očistnou funkci a příznivě tak působí na detoxikaci - vylučování škodlivin z těla.


Aroma masáže

Éterické oleje pro povzbuzení a regeneraci organismu

Aroma relaxační masáž se spojuje s léčivými účinky éterických olejů. Ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu, harmonizuje tělo i psychiku. Éterické oleje pronikají při masáži všemi vrstvami kůže do celého těla. Jejich působení vyvolává příznivou regenerační odezvu v organismu.

Doporučení pro aroma masáž:

  • Před: Minimálně půl hodiny před masáží nejíst, nepít, nekouřit a vynechat alkohol.
  • Po: Hodně pít, doporučujeme vynechat koupel a přes noc nechat působit éterické oleje.

Baňkové masáže

Pro intenzivní prokrvení a odsání škodlivých látek

Baňková masáž je starověká čínská metoda. Baňky se přikládají pouze na určená místa. Masáž velmi účinně pomáhá při onemocnění pohybového, trávicího a dýchacího aparátu. Pomocí jemného podtlaku se prokrvuje místo, na kterém je baňka přiložena. Zároveň jsou z těla šetrně odsávány nežádoucí škodliviny.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK