Manikúra | Praha 5, Praha 6, HAIR STUDIO MARIE
 
  • Olaplex – novinka v barvení a melírování
  • Dermabraze, neinvazivní kosmetické přístrojové ošetření
  • Kosmetika Alcina a kosmetika Ericson Laboratoire
  • Přečtěte si klientské recenze!
  • Přístrojová medicinální pedikúra
  • Moderní dámské a pánské střihy dle posledních trendů
  • Prodlužování řas,
norkové řasy - NOVINKA

Manikúra

Péče o ruce a nehty - Manikúra pro ženy i muže

Kosmetické salóny HAIR STUDIO MARIE v Praze na Smíchově a v Dejvicích poskytují profesionální manikúru s komplexní péčí o ruce a nehty. Hezké ruce a nehty jsou nedílnou součástí image. Stejně jako upravené vlasy jsou i ruce důležitou vizitkou každé ženy. Pěstěné a krásné nehty pozitivně přispívají k celkovému vzhledu ženy a přitahují pozornost mužů, podobně jako dokonalý make-up nebo vkusné oblečení.

Muži by neměli zapomínat, že upravené nehty nejsou pouze ženskou výsadou. Pokud někomu podáte ruku s neupravenými nehty, dobrý dojem je ihned pryč. Nepodceňujte proto péči o ruce a nehty, jejich vzhled okolí hodně napoví o Vaší osobnosti.

Manikúra Praha 5

Manikúra Praha 6

Proč na manikúru do našich kosmetických salónů?

Vysoká úroveň péče - odbornost - kvalitní nehtová kosmetika

Naše manikérky poskytnou Vašim rukám nejlepší péči a postarají se, aby byly stále svěží a zdravé. Samozřejmostí je klasická či francouzská manikúra, modeláž nehtů, lakování včetně zdobení nehtů. Dále si můžete na manikúře užít luxusní masáž rukou, uvolňující parafínový zábal nebo masku na ruce.

Nezapomínejte, že pokud pečujete o obličej hydratačními nebo vyživujícími krémy, je třeba stejnou péči věnovat i Vašim rukám. Právě ruce jsou částí lidského těla, kde je pokožka nejvíce namáhána a zatěžována.


Péče o nehty na manikúře

P-shine - ošetření přirozených nehtů s efektem vysokého lesku

P-shine je tradiční japonská manikérská technika pro dokonale upravené přirozené nehty. Tato přírodní metoda je ideálním řešením pro ošetření oslabených nebo poškozených nehtů, které se lámou, jsou roztřepené apod.

Lakování nehtů, Gel-lak, Modeláž nehtů

V našich salónech si můžete dopřát profesionální lakování nehtů špičkovými laky předních světových manikérských značek. Šikovné manikérky perfektně zvýrazní Vaše nehty, stačí si jen vybrat z široké kolekce nabízených laků a barevných odstínů. Vybrat si můžete i různé netradiční barvy a zajímavé zdobení nehtů pro jejich originální dekoraci.

Gel-lak a permanentní modeláž nehtů jsou moderní metody ošetření s větší odolností a také s delší trvanlivostí. Obě manikérské techniky jsou spolehlivou zárukou pro získání krásnýchdlouhodobě upravených nehtů.

Manikúra Smíchov

Manikúra Dejvice

Profesionální kosmetika pro manikúru

OPI a ORLY International - manikúra s garancí nejlepší kvality

Základem kvalitní a zdravé péče o Vaše ruce a nehty je profesionální nehtová a ošetřující kosmetika. V našich kosmetických salónech pro manikúru používáme produkty prestižních značek OPI a ORLY International.

OPI je světovou jedničkou v péči o nehty a vyrábí zřejmě vůbec nejlepší laky na nehty na světě. Kvalitní výrobky OPI s oblibou používají i některé známé celebrity. Zpěvačky Lady Gaga, RihannaKaty Perry, nebo televizní osobnosti Oprah Winfrey a Kim Kardashians.

Nejuznávanější odbornice na nehtovou kosmetiku v USA - Elsbeth Schutz je hlavní tváří značky ORLY International. Firma ORLY se specializuje na výrobu manikérských produktů, které jsou určené pro ošetření přírodních nehtů.

Úroveň a kosmetické možnosti v oblasti manikúry se neustále posunují dopředu. Nehtový průmysl využívá moderních vědeckých poznatků a na jejich základě vyvíjí zcela nové výrobky. Současná profesionální manikúra je v mnoha směrech velmi pokročilá. Svěříte-li péči o ruce a nehty manikérce v některém z našich salónů v Praze, získáte kvalitní ošetření speciálními produkty pro profi manikúru, individuální přístup s odborným poradenstvím.


TIP: zajímavé informace najdete také na stránce Modeláž nehtů »


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK