Depilace | Praha 5, Praha 6, HAIR STUDIO MARIE
 
  • Olaplex – novinka v barvení a melírování
  • Dermabraze, neinvazivní kosmetické přístrojové ošetření
  • Kosmetika Alcina a kosmetika Ericson Laboratoire
  • Přečtěte si klientské recenze!
  • Přístrojová medicinální pedikúra
  • Moderní dámské a pánské střihy dle posledních trendů
  • Prodlužování řas,
norkové řasy - NOVINKA

Depilace

Odstraňování nežádoucích chloupků

Depilace je ideální řešení pro získání nádherně hladké pokožky. Pokud jste moderní žena, která nemá mnoho času nazbyt, je depilace určena přímo pro Vás. Na jednotlivá depilační ošetření postačuje do salónu docházet v periodě zhruba po třechčtyřech týdnech. Základem pro depilaci je pravidelnost, nezapomeňte se proto u naší kosmetičky vždy objednat na další ošetření.

Depilace Praha 5

Depilace Praha 6


Depilace teplým voskem

Pro hladkou pokožku bez chloupků vsaďte na vosk!

Depilace teplým voskem je metoda vhodná zejména pro větší části těla. Před samotným strháváním chloupků je potřeba pokožku nejdříve vysušit. Vysušení kůže totiž zajistí lepší přilnavost vosku. Partie určené pro depilaci nejprve posypeme depilačním pudrem, poté naneseme teplý vosk. Na řadu přichází depilační páska, kterou přiložíme na místo určené pro depilaci. Pásku pak strhneme proti směru růstu chloupků a na závěr pokožku ošetříme zklidňujícím olejíčkem.

Depilace Smíchov

Depilace Dejvice


Depilace cukrovou pastou

Depilační ošetření pro citlivou pokožku

Pokud máte velice citlivou pokožku a se sklonem k zarůstání chloupků, bude pro Vás nejvhodnější depilace cukrovou pastou. Tuto metodu ocení i ženy trpící ekzémy. Postup depilace je následující. Nejdříve vyčistíme a napudrujeme oblasti určené k depilaci. Následně proti směru růstu chloupků naneseme cukrovou depilační pastu. Po důkladném zapracování pasty do pokožky vytrháváme chloupky po směru růstu. Nedochází k poranění pokožky a chloupky nemají tendenci zarůstat.

Depilace Praha 6 - Dejvice

Depilace Praha 5 - Smíchov


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK