Modeláž nehtů | Praha 5, Praha 6, HAIR STUDIO MARIE
 
  • Olaplex – novinka v barvení a melírování
  • Dermabraze, neinvazivní kosmetické přístrojové ošetření
  • Kosmetika Alcina a kosmetika Ericson Laboratoire
  • Přečtěte si klientské recenze!
  • Přístrojová medicinální pedikúra
  • Moderní dámské a pánské střihy dle posledních trendů
  • Prodlužování řas,
norkové řasy - NOVINKA

Modeláž nehtů, gelové nehty

Dokonale krásné nehty s přirozeným vzhledem

Modeláž nehtů se u žen stává stále více populárnějším ošetřením. Jde o moderní a praktický způsob úpravy nehtů. Vyznačuje se zejména trvanlivostí, pružností a odolností. Nejoceňovanější výhodou modeláže je konečný estetický výsledek - velmi krásný a přirozený vzhled. Modeláž nehtů je proto oblíbená procedura a je ideální pro perfektní zkrášlení rukou.

Gelová modeláž nehtů

V našich salónech krásy v Praze provádíme:

  • Gelovou modeláž na vlastní nehty - doporučujeme především pro kratší nehty.
  • Modeláž nehtů pomocí tipů - výsledným efektem jsou delší a tvarované nehty. Délku a tvar nehtů si můžete zvolit.

Gelová modeláž nehtů na vlastní nehty

Praktické řešení pro kratší nehty

Před modeláží manikérka nejdříve upraví Vaše přírodní nehty. Následně na upravené nehty aplikuje v několika vrstvách modelážní gel, který musí zatvrdnout pod UV lampou. Po úplném zatvrdnutí se nanáší podkladový lak a další dekorace či zdobení. Tento postup modeláže nehtů je vhodný, pokud nechcete mít nehty dlouhé a tvarované.

Modeláž nehtů Praha 5

Modeláž nehtů Praha 6

Gelová modeláž nehtů pomocí tipů

Pro delší a tvarované nehty - Stylové nehty

Pokud si přejete mít delší a tvarované nehty provádíme modeláž nehtů pomocí tipů. Na Váš nehet se připevní umělý nehet, tzv. tip. Manikérka tipy zkrátí na příslušnou délku a provede jejich pečlivou modeláž do požadovaného tvaru: oválného, hranatého nebo špičatého. Po modeláži manikérka aplikuje na nehty gel v několika vrstvách, který je třeba nechat dokonale zatvrdnout pod UV lampou. Následně provádí lakování nehtů, další dekoraci nebo zdobení.


Modeláž nehtů, mnoho možností jak podtrhnout Vaší jedinečnost

Různé styly a techniky, kreativní přístup při modeláži nehtů

Gelová modeláž nehtů nabízí nekonečné množství variant, jak nehty vytvořit individuálně podle Vašich představ. V našich kosmetických salónech naleznete širokou škálu kolekcí barevných laků, zdobení či dekorací. Naše manikérky mají mnoho zkušeností s používáním různých modelážních technik. Poradí Vám, který styl je právě IN nebo jaké nehty máte zvolit pro konkrétní příležitost. S pomocí jejich kreativní nápaditosti modeláž určitě splní Vaše očekávání.

Velmi oblíbenou úpravou nehtů je v posledních letech francouzská manikúra. Jde o dekorativní jednobarevný proužek na konci nehtu. Francouzská manikúra je elegantní a zároveň vhodná pro téměř každou příležitost. Nabízíme širokou kolekci laků pro originální francouzskou manikúru. Od nejměkčí bílé přes romantickou JE T'AIME až po koketní růžovou.

Pokud toužíte po jedinečných nehtech, můžete si sama navrhnout vlastní vzor. Naše manikérky Vám vždy doporučí provedení hodící se přesně k Vaší osobnosti. Stejně tak Vám navrhnou modeláž nehtů pro důležitou společenskou událost, jakou je například svatba apod.

Modeláž nehtů Praha 5 - Smíchov

Modeláž nehtů Praha 6 - Dejvice


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK