Pedikúra | Praha 1, Praha 5, Praha 6, HAIR STUDIO MARIE
 

Vážení klienti,
v souladu s nařízením vlády jsou naše salóny až do odvolání uzavřeny. Věříme, že se situace i díky opatřením brzy zlepší.

Děkujeme všem za pochopení.
Tým salónů krásy HSM v Praze 1, 5 a 6.

  • Olaplex – novinka v barvení a melírování
  • Dermabraze, neinvazivní kosmetické přístrojové ošetření
  • Kosmetika Alcina a kosmetika Ericson Laboratoire
  • Přečtěte si klientské recenze!
  • Přístrojová medicinální pedikúra
  • Moderní dámské a pánské střihy dle posledních trendů
  • Kadeřnictví Praha 1 - kontakty

Pedikúra, vše pro Vaše nohy

Správným krokem pro nohy je pravidelná pedikúra

Péče o nehty a pokožku nohou - Masáže proti křečím a studeným nohám

Pedikúra je vyhledávané estetické ošetření. Dokonale svůdné nohy či pěstěná chodidla jsou oceňovaným symbolem ženské krásy. Upravené nohy jsou vždy dobrou vizitkou pro všechny ženy i muže, a to v každém věku.

Každý člověk ujde denně průměrně 6 000 kroků. Kvůli takovéto námaze pokožka chodidel tvrdne, rohovatí a praská. Chodidla nesou celou váhu těla a proto si po náročném dni určitě zaslouží odpovídající péči. Při zanedbání se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných bolestípotíží. V nevhodné obuvi nebo příliš těsných botách se tvoří mozoly a otlaky nohou. V letních měsících se teplota v botě zvyšuje o několik stupňů, vznikají otoky a ještě větší tlak na celou oblast.

Pedikúra Praha 1 - Nové Město

Pedikúra Praha

Lázeňská, wellness a přístrojová pedikúra

Medicinální pedikúra - bezbolestné řešení různých potíží

Pedikúra prováděná v našich kosmetických salónech v Praze na Novém Městě, Smíchově nebo v Dejvicích, účinně pomáhá při řešení problémů s chodidly a nehty. Pravidelná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá k předcházení větších zdravotních problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.

V našich salónech nabízíme lázeňskou (mokrou), wellness (luxusní SPA) a přístrojovou (suchou) pedikúru. Suchou tzv. medicinální pedikúru provádíme pomocí špičkového estetického přístroje se speciálními brusnými kotoučky. Během procedury se šetrně odstraňuje ztvrdlá kůže zejména v oblasti pat. Medicinální pedikúra je bezbolestné ošetření. Účinně vyhlazuje drobné praskliny v kůži a s její pomocí lze odstranit zarůstající nehty, kuří oka i povrchové bradavice bez zbytečné bolesti!

Pedikúra Praha 5 - Smíchov

Pedikúra Praha 6 - Dejvice

Péče o nehty po pedikúře

Lakování, P-shine, Gel-lak, Modeláž nehtů

Pedikúra se zpravidla zakončuje finální úpravou a dekorací nehtů. V našich salónech nabízíme různé pedikérské techniky pro perfektní vzhled nehtů. Nejčastěji jde o lakování profesionálními laky, klasickou nebo francouzskou pedikúru. Dále provádíme ošetření tradiční japonskou přírodní metodou P-shine s efektem vysokého lesku, která je vhodná pro roztřepené nebo oslabené nehty. Pro dlouhodobou úpravu doporučujeme Gel-lak nebo gelovou modeláž nehtů »

Věnujete-li péči Vašim nehtům na rukou a necháváte-li si nehty lakovat a zdobit, nezapomínejte ani na nehty na nohou. Mohou být stejně zdravé, krásné a působit svěže i přitažlivě. Upravené nehty jsou posledním detailem k dokonalosti celého těla.


Masáže nohou

Křeče a studené nohy nemají šanci

Naše pedikúra se nezaměřuje pouze na péči o nehty a pokožku nohou. Pokud například trpíte častými křečemi, vyplatí se k nám docházet na pravidelné masáže nohou, které napjaté svaly uvolní. A jestliže Vás trápí studené nohy, pak vsaďte na naše prokrvovací masáže či příjemné zábaly.


Navštivte náš specializovaný web o pedikúře!

Pedikúra PrahaPedikúra je oblíbená estetická procedura, rozsah našich pedikérských služeb proto neustále zvětšujeme. S širokou nabídkou námi poskytovaných pedikérských procedur se můžete podrobně seznámit na našem specializovaném webu o pedikúře »

Na stránkách naleznete představení jednotlivých metod pedikúry. Dozvíte se různé zajímavosti z dávné historie a také doporučení, jak správně pečovat o nohy a nehty. Vítejte ve světě krásných a zdravých nohou!


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK