Dámské kadeřnictví | Praha 5, Praha 6, HAIR STUDIO MARIE
 
  • Olaplex – novinka v barvení a melírování
  • Dermabraze, neinvazivní kosmetické přístrojové ošetření
  • Kosmetika Alcina a kosmetika Ericson Laboratoire
  • Přečtěte si klientské recenze!
  • Přístrojová medicinální pedikúra
  • Moderní dámské a pánské střihy dle posledních trendů
  • Prodlužování řas,
norkové řasy - NOVINKA

Dámské kadeřnictví

OMBRE HAIR - NOVINKA v barvení vlasů pro Váš moderní účes

Sledujte aktuální trendy v dámském kadeřnictví!

Ombre je slovo pocházející z francouzštiny a znamená stín nebo být ve stínu. Ombre Hair je nová metoda v barvení vlasů, která se stala oblíbeným dámským vlasovým stylem. Kadeřnická technika barvení Ombre je známá již od roku 2010, ale až nyní dosáhla opravdové přirozenosti a dokonalosti. Ombre Hair je moderní trend v dámském kadeřnictví, který se ve světě úspěšně prosadil i jako účes celebrit.

Pomocí speciálního postupu při barvení vlasů tmavá barva u vlasových kořínků postupně přechází ve světlejší odstín. Výsledkem je nádherný účes, který vlasy oživí a rozzáří Vaší osobnost. Vzhled vlasů přirozeně napodobuje zesvětlení letním sluncem a to jim dodává zdravý vzhled.

Dámské kadeřnictví Praha 5

Dámské kadeřnictví Praha 6

Klíč k Vaší kráse - dámské kadeřnictví HAIR STUDIO MARIE

Profesionalita a individuální přístup - Schwarzkopf Professional Partner

Také Vám vadí, že když se objednáváte do nějakého dámského kadeřnictví, tak mají obvykle volno až za dva týdny dopoledne, kdy jste samozřejmě v práci? Ve spěchu dorazíte do kadeřnictví a čekáte téměř půl hodiny, než se dostříhá klientka před Vámi. Když se konečně dostanete na řadu, kadeřnice si odskočí popovídat s kamarádkou po telefonu a teprve potom se Vám začne věnovat.

Druhé zklamání začíná ve chvíli kdy dojde na vlastní tvorbu účesu. Vaše představy jsou například následující: chcete zajímavý účes, ne příliš krátký a bez ofiny. Ovšem po nekonečném stříhání odcházíte s nudným, krátkým účesem a samozřejmě také s ofinou, kterou jste si nepřála.

Krátké objednací termíny, víkendová otevírací doba

Připadá Vám výše popsaná situace dosti povědomá? V dámském kadeřnictví HAIR STUDIO MARIE v Praze na Smíchově nebo v Dejvicích se ale určitě ničeho takového bát není třeba. Při objednávce do našeho kadeřnictví Vám vyjdeme maximálně vstříc a vybereme termín, který Vám bude vyhovovat. Zaměstnané ženy též ocení, že máme celý týden otevřeno každý den až do 20.00 hodin. A navíc i víkendovou otevírací dobu. Do dámského kadeřnictví HAIR STUDIO MARIE se také můžete objednat pohodlně přes internet, třeba hned teď »

Dámské kadeřnictví Smíchov

Dámské kadeřnictví Dejvice

Kvalitní a odborná péče o Vaše vlasy

Pro naše dámské kadeřnictví je každá zákaznice jedinečná, proto je důležité vybrat i jedinečný styl, barvu a střih, který podtrhne její osobnost. Kadeřnice HAIR STUDIA MARIE Vám v každém ohledu poskytnou kvalitní a vysoce odbornou péči. Proberete s nimi možnosti účesu a vyberete styl, který Vám bude opravdu slušet.

Pozorně nasloucháme všem Vašim požadavkům. Při péči o vlasy používáme profesionální produkty předních kadeřnických značek. Věříme proto, že z dámského kadeřnictví HAIR STUDIA MARIE budete odcházet vždy spokojená. Naším cílem také je, aby návštěva dámského kadeřnictví byla pro Vás příjemným a relaxačním zážitkem.


Společenské a svatební účesy

Buďte výjimečná - dámské kadeřnictví garantuje jedinečnost účesu!

Mimořádné společenské události jako jsou svatba, ples nebo banket vyžadují mimořádný účes. Představy o ideálním účesu má každá žena jiné. Ale ať už si představujete hladký svůdný drdol, romantické kudrliny nebo rafinovanou eleganci, cíl je vždy stejný: být výjimečná. Zaručujeme Vám, že z našeho dámského kadeřnictví budete odcházet přesně s tímto příjemným pocitem.


Toužíte po opravdové změně?

Nechte se proměnit v dámském kadeřnictví HAIR STUDIO MARIE!

Kompletní proměna zahrnuje:
Analýzu vlasů » Střih » Barvení » Styling » Nalíčení vizážistkou » Odborné poradenství.

Dámské kadeřnictví - proměny

Dámské kadeřnictví - proměny

Cena za proměnu se liší dle náročnosti. Další proměny najdete ve fotogalerii »


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK