Kadeřnictví, kosmetika | Praha 5, Praha 6, HAIR STUDIO MARIE
Aktuální nabídka zaměstnání v HAIR STUDIO MARIE. Do našeho týmu pro salón HSM na Smíchově v Praze 5 hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici kadeřnice / kadeřník a kosmetička / pedikérka / manikérka - Dozvědět se více »
F I
 • Olaplex – novinka v barvení a melírování
 • Dermabraze, neinvazivní kosmetické přístrojové ošetření
 • Kosmetika Alcina a kosmetika Ericson Laboratoire
 • Přečtěte si klientské recenze!
 • Přístrojová medicinální pedikúra
 • Moderní dámské a pánské střihy dle posledních trendů
 • Prodlužování řas,
norkové řasy - NOVINKA

Prodlužování řas

Norkové řasy - NOVINKA

Ultra lehké, velmi jemné na dotek

Novým trendem v prodlužování řas je využití přírodních materiálů. K prodlužování se až dosud používaly řasy převážně vyráběné synteticky, strojově přesné v délce, tloušťce a zakřivení. Pro výrobu přírodních řas se používají vlákna ze srsti norka sibiřského. Zpracováním těchto přírodních vláken se získávají řasy, které jsou jemnější, lehčí a působí více přirozeně než syntetické řasy.

Přirozenost přírodního materiálu je hlavní výhodou norkových řas a proto jejich obliba mezi ženami rychle roste. Tloušťka norkových řas se pohybuje mezi 0,1 - 0,15 mm. Norkové řasy mají drobné odchylky v zakřivení či na povrchu, podobně jako lidské řasy. Prodlužujeme-li norkovými řasami získáváme tak řasovou linii s dokonale přirozeným vzhledem, kterou lze dále korigovat zakřivením a natočením řas.

5 X PLUS pro norkové řasy:

 • 3D efekt s individuální úpravou zakřivení a natočení.
 • Přírodní materiál podobný lidským řasám.
 • Dokonalá přirozenost řasové linie.
 • Pohodlnost a lehkost, nezatěžují lidské řasy.
 • Mimořádná jemnost na dotek.

Prodlužování řas Praha 5

Prodlužování řas Praha 6

Prodlužování řas Luxus Lashes

Luxus Lashes - číslo 1 mezi celebritami

Naše kosmetické salóny jsou certifikované pro aplikaci řas prestižní značky Luxus Lashes. Nejnovější řasové výrobky Luxus Lashes spolehlivě splní sen každé ženy o uhrančivém pohledu bez nutnosti použití řasenky. Firma Luxus Lashes je evropská jednička v prodlužování řas. Nabízí syntetické, hedvábné a norkové řasy.

Značka zákaznicím garantuje nejvyšší možnou kvalitu prodloužených řas. Proto Luxus Lashes spolupracuje pouze s vybranými salóny, které mají profesionálně vyškolené kosmetičky - řasařky. V kosmetických salónech HAIR STUDIO MARIE v Praze na Smíchově a Dejvicích pro prodlužování řas používáme kromě Luxus Lashes také výrobky značky B-Lashes.

 • V našich salónech si vyberete z nekonečné řady možných délek, tloušťek a natočení.
 • Samozřejmostí je široká škála řasových barev a jejich odstínů.

S Luxus Lashes a B-Lashes snadno zapomenete na klasické umělé řasy

Klasické umělé řasy jsou spojeny v jedné linii a lepeny na oční víčko vcelku. Oproti tomu aplikovaná technika značek Luxus Lashes a B-Lashes přirozeně napodobuje přírodní řasy. Prodlužované řasy jsou nanášeny jednotlivě a pečlivě, jedna po druhé, metodou řasa na řasu.
Řasy se spojují speciální elastickou mikrotechnologií, která perfektně drží, je dokonale pružná a zdravotně nezávadná. Nové řasy nejenže neucítíte pro jejich lehkost, ale nemusíte se nijak omezovat v běžných denních aktivitách z důvodu jejich vysoké odolnosti.


Otázky a odpovědi k prodlužování řas

Kolik času si mám vyhradit na aplikaci nových řas?

Naše kosmetičky Vám pomohou s výběrem nových řas podle tvaru obličeje, odstínu pleti, barvy očí a kvality přírodních řas. Aplikace nových řas technikou Luxus Lashes nebo B-Lashes trvá 60 - 120 minut, v závislosti na počtu prodlužovaných řas.

Jak dlouho vydrží prodloužené řasy?

Prodloužené řasy vydrží při správné péči stejně dlouho jako vlastní přírodní řasy, které vypadávají přibližně jednou za měsíc. Na základě anatomie a růstu řas Vám doporučíme, jak často je třeba řasy doplňovat a jak o ně pečovat. Ideální je doplňovat řasy pravidelně 1x měsíčně, aby byly stále krásné, husté a svůdné.

Prodlužování řas Smíchov

Prodlužování řas Dejvice

Kam pro více informací o prodlužování řas?

Doporučujeme Vám navštívit náš další web, který je speciálně zaměřený jen na Prodlužování řas » Na stránkách naleznete mnoho informací a zajímavostí včetně představení značek Luxus LashesB-Lashes.


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK