Diamantová mikrodermabraze | Praha 5, Praha 6, HAIR STUDIO MARIE
 
 • Olaplex – novinka v barvení a melírování
 • Dermabraze, neinvazivní kosmetické přístrojové ošetření
 • Kosmetika Alcina a kosmetika Ericson Laboratoire
 • Přečtěte si klientské recenze!
 • Přístrojová medicinální pedikúra
 • Moderní dámské a pánské střihy dle posledních trendů
 • Prodlužování řas,
norkové řasy - NOVINKA

Diamantová mikrodermabraze

Revoluční ošetření, které Vaší pokožku promění v samet

Vyhlazení vrásek - Odstranění jizviček po akné - Omlazení pleti

Diamantová mikrodermabraze je omlazující kosmetické ošetření vhodné pro všechny ženy a muže. Eliminuje příznaky stárnutí pokožky a kromě omlazení odstraňuje různé kožní nedokonalosti, například jizvičky po akné, neštovicích či pigmentové skvrny.

Ošetření lze aplikovat na všechny druhy pleti. Omlazující procedura Vás nijak neomezuje ani nemá žádné vedlejší účinky. Diamantová mikrodermabraze se pyšní vynikajícími estetickými výsledky, proto si získala mimořádnou oblibu u široké veřejnosti.

Viditelné zlepšení již po 1. ošetření

Mikrodermabraze je velmi jemné přístrojové ošetření, které neúprosně zatočí s projevy stárnutí pleti. Už po první aplikaci získá Vaše pokožka mladistvý a zdravý vzhled. Hned po proceduře budete odcházet příjemně svěží. Pleť je projasněná a sametově hebká bez drobných nerovností. Ošetřená pokožka je také viditelně pevnější a pružnější.


Účinky diamantové mikrodermabraze

Řekněte STOP stárnutí!

 • Zpomaluje stárnutí pleti, likviduje vrásky.
 • Redukuje pigmentové skvrny a nerovnosti pokožky.
 • Čistí a stahuje rozšířené póry, snižuje maz.
 • Vyhlazuje kontury tváře, zmenšuje vaky pod očima.
 • Vylepšuje celkový vzhled a elasticitu kůže obličeje, krku a dekoltu.
 • Omlazuje pokožku na hřbetech rukou.

Diamantová mikrodermabraze Praha

Diamantová mikrodermabraze Praha

Bezbolestné omlazení pleti diamantovou mikrodermabrazí

Průběh a účinky ošetření

Během ošetření kosmetickým přístrojem Dermoprogram Professional dochází k odstraňování vrchní vrstvičky neživých buněk pokožky obličeje, krku a dekoltu. Přístroj jemně a bezbolestně obrušuje nerovnosti pleti pomocí kosmetické hlavice, která je na povrchu pokryta diamantovými mikrokrystalky. Diamantová mikrodermabraze nezasahuje do hlubších vrstev pokožky a za použití vakua odsává odumřelé buňky.

Ošetření má blahodárné účinky na lymfatický oběh, zmírňuje otoky pleti a přispívá k celkové detoxikaci kůže. Diamantová mikrodermabraze stimuluje novotvorbu stavebních kožních buněk, kolagenovýchelastinových vláken. Pleť je po ošetření hladší a zároveň je přístupná pro využití účinků vyživujících látek, které obsahují pleťové masky.


Jak často podstupovat mikrodermabrazi?

Kosmetické ošetření pleti pro ještě lepší výsledky

Pro dosažení optimálních estetických výsledků doporučujeme omlazující ošetření diamantovou mikrodermabrazí aplikovat 3x. Interval mezi procedurami je obvykle 1 týden. Udržovací kúru doporučujeme opakovat za 4 - 6 týdnů v závislosti na celkovém stavu pokožky.

Pro další zlepšení vzhledu pleti doporučujeme diamantovou mikrodermabrazi kombinovat s klasickým kosmetickým ošetřením. Kvalitní kosmetická péče zintenzivní účinky a výsledek omlazení.


4 výhody přístroje Dermoprogram Professional

Mikrodermabraze - Ultrazvuk - Kavitační peeling - Hlavice Hot & Cold

Kosmetický přístroj Dermoprogram Professional byl vyvíjen několik let. Na vzniku technologie spolupracovaly přední francouzské a japonské estetické instituty. Diamantová mikrodermabraze patří v přístrojové estetice mezi nejžádanější ošetření pro omlazení a vyčištění pleti.

Přístroj umožňuje dosáhnout výrazného efektu přesně u konkrétního typu pokožky. Je totiž vybaven různými typy hlavic s rozličnou hrubostí diamantových krystalů. Podle stavu Vaší pleti je na výběr několik druhů nástavců, filtrů a ultrazvukových mikromasážních hlavic.

Součástí ošetření je také kavitační peeling, který pokožku dokonale pročistí a detoxikuje. Speciální přídavné hlavice Hot & Cold zajišťují zmírnění podráždění pleti během ošetření.


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK