Klientské recenze našich salonů

Na Googlu si můžete prohlédnout více recenzí a zanechat nám svoje hodnocení

Moc milá a šikovná kadeřnice, která vyhoví vašim požadavkům a poradí, jak se starat právě o váš typ vlasů. Příjemné prostředí a dobrá dostupnost městkou dopravou.

Před pár týdny jsem byla v tomto salonu na pedikúře. Personál byl velice příjemný a cítila jsem se tu od prvního okamžiku vítaná. Díky paní Markétě jsem se konečně zbavila otlaků na noze, které jsem si způsobila na tancování, moc díky!

Salon jsem navštívila poprvé a určitě se vrátím. Kosmetika u Markéty byla příjemná a dobře udělaná.

Navsteva diky vouchru od kolegynek, prijemna holcina se postarala o moje zanedbany nozky - odchazela jsem jako znovuzrozena, mohu jen doporucit

Pedikůru v tomto salonu mohu vřele doporučit, slečna Markéta má velmi profesionální přístup, je vidět a cítit, že má pro tento obor cit a zkušenost. Mé chodidla odsud odchází s velmi dobrým pocitem.

Musím pochválit skvělou kosmetičku Markétku. Velice sympatická, precizní mladá slečna. Moje maminka byla velice spokojená a určitě se bude vracet.

Chodím do salonu Marie v Dejvicích a jsem naprosto spokojena s kadeřnicí Mášou a kosmetičkou Luckou. Máša je velmi šikovná, čokoládový melír mám vždy perfektní a jako bonus super účes. Když si před tím dám kosmetické ošetření u Lucky, odcházím odpočatá a krásná 🙂 Vřele doporučuji!

Byla jsem v Dejvicích u Markéty na pedikure a určitě se vrátím znovu. S prací jsem byla spokojená a je zde příjemné prostředí.

Minuly tyden jsem byla u sl. Svetlany na pedikure a byla jsem nadsena. Profesionalni pristup, slecna mila sikovna. Urcite se sem vratim.

Za mě super. Vystřídala jsem několik kadeřnictví a tohle mi nejvíce sedlo. Když řeknu že chci jenom o trochu např. pár milimetru zkrátit vlasy tak holky ví o kolik to je 😀

Zuzana je skvela kadernice, poradi a nenecha vas udelat kravinu 🙂 Opet a znova, dekuji

Kadeřnice Iveta a kosmetička Kateřina se o mě vzdy báječně postarají. Nejenže odcházím krásně upravená, ale i dobře naladěná. Velice milé a přátelské prostředí.

Mám výbornou zkušenost, skvělá paní kadeřnice mi udělala sestřih a styling přesně podle mého přání, ještě jsme ho na konci upravovaly k mé velké spokojenosti.

Maximální spokojenost. Parádní sestřih, paní kadeřnice velice příjemná, pečlivá. Krásné čisté prostředí. Rád přijdu znovu.

Chodím sem k šikovné kosmetičce na úpravu obočí a jsem se službou velmi spokojená. Jako bonus je slečna moc milá 🙂

Příjemné prostředí v krásné lokalitě. Profesionální a empatický přístup personálu. Ráda jsem u vás zrelaxovala. Díky BB

Hezké prostředí, příjemný personál, vlasy se mnou kadeřnice rozebrala jak budou vypadat, vše perfektní. K tomu jsem zde byla na manikure, která dopadla skvostně.

Byla jsem v salonu v Dejvicích, slečna byla milá a otevřená všemu, co bych si vymyslela, věnovala se mi a odvedla skvělou práci. Přišla jsem s podomácku barevnými vlasy, na hlavě 3 odlišné odstíny žlutobílé, paní kadeřnice tedy barvila na třikrát a dokázala mi barvu sjednotit do příjemného odstínu, líbivě zastřihnout to, co jsem sama zničila, a tak…