Klientské recenze našich salonů
Na Googlu si můžete prohlédnout více recenzí a zanechat nám svoje hodnocení
Tereza Karbanová
Moc milá a šikovná kadeřnice, která vyhoví vašim požadavkům a poradí, jak se starat právě o váš typ vlasů. Příjemné prostředí a dobrá dostupnost městkou dopravou.
Petra Sýkorová
Před pár týdny jsem byla v tomto salonu na pedikúře. Personál byl velice příjemný a cítila jsem se tu od prvního okamžiku vítaná. Díky paní Markétě jsem se konečně zbavila otlaků na noze, které jsem si způsobila na tancování, moc díky!
Veronika
Salon jsem navštívila poprvé a určitě se vrátím. Kosmetika u Markéty byla příjemná a dobře udělaná.
Vlk 01
Navsteva diky vouchru od kolegynek, prijemna holcina se postarala o moje zanedbany nozky - odchazela jsem jako znovuzrozena, mohu jen doporucit
Slavomír Herajn
Pedikůru v tomto salonu mohu vřele doporučit, slečna Markéta má velmi profesionální přístup, je vidět a cítit, že má pro tento obor cit a zkušenost. Mé chodidla odsud odchází s velmi dobrým pocitem.
Martin S.
Musím pochválit skvělou kosmetičku Markétku. Velice sympatická, precizní mladá slečna. Moje maminka byla velice spokojená a určitě se bude vracet.
Katerina Vavrova
Chodím do salonu Marie v Dejvicích a jsem naprosto spokojena s kadeřnicí Mášou a kosmetičkou Luckou. Máša je velmi šikovná, čokoládový melír mám vždy perfektní a jako bonus super účes. Když si před tím dám kosmetické ošetření u Lucky, odcházím odpočatá a krásná 🙂 Vřele doporučuji!
Sharon
Byla jsem v Dejvicích u Markéty na pedikure a určitě se vrátím znovu. S prací jsem byla spokojená a je zde příjemné prostředí.
Jana Prášková
Minuly tyden jsem byla u sl. Svetlany na pedikure a byla jsem nadsena. Profesionalni pristup, slecna mila sikovna. Urcite se sem vratim.
Michaela Vokrouhlíková
Za mě super. Vystřídala jsem několik kadeřnictví a tohle mi nejvíce sedlo. Když řeknu že chci jenom o trochu např. pár milimetru zkrátit vlasy tak holky ví o kolik to je 😀
Andrea Märzová
Zuzana je skvela kadernice, poradi a nenecha vas udelat kravinu 🙂 Opet a znova, dekuji
Lenka Kolarova
Kadeřnice Iveta a kosmetička Kateřina se o mě vzdy báječně postarají. Nejenže odcházím krásně upravená, ale i dobře naladěná. Velice milé a přátelské prostředí.
Veronika Martínková
Mám výbornou zkušenost, skvělá paní kadeřnice mi udělala sestřih a styling přesně podle mého přání, ještě jsme ho na konci upravovaly k mé velké spokojenosti.
Miguel Bain
Maximální spokojenost. Parádní sestřih, paní kadeřnice velice příjemná, pečlivá. Krásné čisté prostředí. Rád přijdu znovu.
Maka Drgoňová
Chodím sem k šikovné kosmetičce na úpravu obočí a jsem se službou velmi spokojená. Jako bonus je slečna moc milá 🙂
Barbora Berousková
Příjemné prostředí v krásné lokalitě. Profesionální a empatický přístup personálu. Ráda jsem u vás zrelaxovala. Díky BB
Andrea Opasková
Hezké prostředí, příjemný personál, vlasy se mnou kadeřnice rozebrala jak budou vypadat, vše perfektní. K tomu jsem zde byla na manikure, která dopadla skvostně.
Michaela Hatašová
Byla jsem v salonu v Dejvicích, slečna byla milá a otevřená všemu, co bych si vymyslela, věnovala se mi a odvedla skvělou práci. Přišla jsem s podomácku barevnými vlasy, na hlavě 3 odlišné odstíny žlutobílé, paní kadeřnice tedy barvila na třikrát a dokázala mi barvu sjednotit do příjemného odstínu, líbivě zastřihnout to, co jsem sama zničila, a tak…
